Veřejná zakázka: Rozšíření kapacity páteřní datové sítě (prvky CISCO)

Informace o veřejné zakázce

fáze zadávacího řízení Zadávání
Probíhá zadávací řízení
DBID: 11078
Systémové číslo: P20V00000078
Datum zahájení: 18.05.2020
Nabídku podat do: 27.05.2020 10:00

Název, druh veřejné zakázky a popis předmětu

  • Název: Rozšíření kapacity páteřní datové sítě (prvky CISCO)
  • Druh veřejné zakázky: Dodávky

Stručný popis předmětu:
Předmětem veřejné zakázky je rozšíření kapacity páteřní datové sítě v budově AOPK ČR (Kaplanova 1) nákupem síťových prvků CISCO: 1x Cisco WS-X4712-SFP+E - Cisco Catalyst 4500E Series 12-Port 10 Gigabit Ethernet (SFP+); 10x Cisco SFP-10G-SR - Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF.

Postup zadání, předpokládaná hodnota

  • Postup: zadáváno v e-tržišti
  • Režim veřejné zakázky: VZ malého rozsahu
  • Předpokládaná hodnota: 537 190 Kč bez DPH

Zadavatel

  • Úřední název: Česká republika - Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky
  • IČO: 62933591
  • Poštovní adresa:
    Kaplanova 1931/1
    148 00 Praha 11
  • Id profilu zadavatele ve VVZ: 490882

Adresa kontaktního místa

Nabídky, resp. žádosti o účast podávat na:
Zadávání veřejné zakázky realizováno v jiném systému.

Veřejné dokumenty

URL odkazy